Bijzondere wand- en vloerafwerking

Béton Ciré

Via eStudio levert Béton Ciré Pro, een watervast stucwerk voor (badkamer) vloer en wand, keukenblad, meubels etc. Wij zijn al 12 jaar exclusieve importeur van Béton Ciré Pro (DecomatPro) direct uit Frankrijk. Onze Béton Ciré Pro is van zeer hoge kwaliteit en is de eerste op de markt gebrachte Béton Ciré met meer dan 20 jaar expertise en fabrieksgarantie. Wij leveren alle materialen en geven workshops voor professionals en doe-het-zelfers.

Meer over ons

Kleuren

Onze collectie bestaat uit 76 standaard beschikbare kleuren. Wij maken ook kleuren op verzoek aan de hand van RAL/Sikkens code of ander kleursample.

De kleuren op deze site zijn indicatief. Het uiteindelijke resultaat wordt mede bepaald door de wijze van aanbrengen. Wij raden u aan de definitieve kleur vanaf staal te bepalen. Kleurstalen zijn oa te bekijken in onze showroom op de Schaafstraat 26C in Amsterdam (Noord) of bij een van onze dealers.

In samenwerking met verfspecialist Carte Colori hebben we een ‘Carte Colori’  Beton Ciré-lijn verkrijgbaar in de kleuren Gritti, Kiezel, Beton, Leisteen, Leem, Split, Palladio en Oud Hollandsche Witjes

Kijk voor nog meer voorbeelden en inspiratie op het Blog of

Prijs

Materiaalkosten ca. € 45,- per m2, richtprijs arbeid ca. € 95,- per m2  incl. BTW (aantal hoeken, nissen etc. heeft invloed op m2 prijs).

Laat uw project uitvoeren door een ervaren Béton Ciré specialist. Zij kunnen voor u een offerte op maat maken. U vindt een lijst met professionals op onze site.

 

Materiaal bestellen? Lees meer

Workshops

Voor professionals of doe-het-zelfers die hun vakgebied willen uitbreiden geven wij workshops in onze showroom in Amsterdam of op locatie.

Meer informatie

Specialisten

Plaats Specialist E-mail Telefoon Website
Utrecht Bruizt B.V. info@bruizt.nl 0307510741 Klik hier
Alkmaar Orign design/styling info@origndesign.nl 0651247366 Klik hier
Almere Mus bijzonder stucwerk ehermus@gmail.com 06-41242468 Klik hier
Amsterdam Frank de Kruif frankdekruif@planet.nl​ 06-54382829 Klik hier
Amsterdam Daniel van der Reijden daniel@betoncireatelier.nl 06-81429573 Klik hier
Amsterdam Charles Thuijls charles@charlesthuijls.nl 06 24 61 54 62 Klik hier
Amsterdam Puik werk puikwerk11@gmail.com 0612201302 -
Blokker Bouwcomponist info@bouwcomponist.nl 06-22607101 Klik hier
Breda Stucadoorsbedrijf Rigter info@rigterstucwerk.nl +31630024340 Klik hier
De Kwakel Profbouw info@prof-bouw.nl +31619971321 Klik hier
Den Haag S.O. Diamond info@so-diamond.nl 06- 250 980 43 Klik hier
Diepenheim Bianco kwaliteitstucadoors info@biancokwaliteitstucadoors.nl 0640111757 Klik hier
Haarlem Sytse Weerman sytseweer@hotmail.com 06-50930750 -
Haarlem Johan Pauw johanpauw@quicknet.nl 06-22695819 -
Haarlem Beton Allure info@betonallure.nl 06-14488202 Klik hier
Heerlen Cava! interieur info@cavainterieur.nl 0455-723050 Klik hier
Heesch Sven Hendrix info@svenhendrix.nl 06-25531128 -
Hilversum Ronald Griffioen s.heezik@stadsherstel.nl 06-54908310 -
Hilversum Geert de Bock mail@ecostuc.nl 035-7370036 Klik hier
Hilversum Bouwron – Aslan bouwron@hotmail.com 06-38417199 -
Lisse LT Afbouw info@lt-afbouw.nl 0252 – 76 9117 Klik hier
Losser Marco van Huizen info@stucdesigners.nl 053 – 538 85 63 Klik hier
Nijkerk Dodo Stukadoors info@dodo-stukadoors.nl 033-2571946 Klik hier
Oss Schuurmans Stucwerken info@schuurmansstucwerken.nl 06- 20 75 54 93 Klik hier
Oss Voets Aarts voets@voetsaarts.nl 06 - 54211044 Klik hier
Purmerend Tendenza Design info@tendenzadesign.nl 06-12332893 Klik hier
Purmerend Stukadoorsbedrijf JP de Koning info@jpdekoningbv.nl 06-20422236 Klik hier
Purmerend Special Finish info@special-finish.nl 0653855388 Klik hier
Rotterdam Stucadoorsbedrijf van der Harg info@vanderhargstucadoors.nl 06- 28627644 Klik hier
Tiel StuccoLusso info@stuccolusso.nl 06-14340515 Klik hier
Tilburg Selwyn Paks Bijleveld info@beton-cire-specialist.nl 06-23494642 Klik hier
Uden Gerard van der Pas gerard@vab-uden.nl 06-12380109 Klik hier
Utrecht Het Stuukhuis info@hetstuukhuis.nl 0642114516 Klik hier
Veenendaal Stukadoorsbedrijf Frits Kool info@fritskool.nl 06 - 422 55 888 Klik hier
Weesp S.R. Lüschen Stukadoorsbedrijf info@srluschen.nl 06-53533487 Klik hier
Wormer Pickkers bv info@pickkers.nl 075 – 616 32 86 Klik hier
Zaandam Mitchell Herfkens Deep design info@deepdesign.nl 0627598585 -

Nieuws

Nieuwe kleuren Béton Ciré

Aan onze collectie Béton Ciré Pro Original hebben we 8 nieuwe kleuren toegevoegd. De zachte blauwtinten met groene ondertoon...

Lees verder
Bekijk meer nieuws

Technische informatie

Meer weten over de voorbereiding en ondergrond, het procedé, onderhoud en gebruik?

Lees meer